www.yagizlarmetal.com

Neden Biz

 

1980 yılında Elmasbahçeler Dereboyu olarak adlandırılan ufak sanayi bölgesinde başlayan iş hayatımız Ekrem YAĞIZ ' ın üstün sabrı, azmi ve kararlılığı ile günümüze kadar ulaşmıştır. 34 yılın bilgi ve birikimiyle nesilden nesile aktarılan tecrübeleriyle firmamız halen çalışmalarına devam etmektedir.

"Metali işlemek sanattır." düşüncesiyle uygulamalarını geliştiren firmamız projelerini kalıcı eserler bırakmayı hedeflemektedir. Göz alıcı çalışmalara imza atmaya devam etmekteyiz.

 

"Yağızlar Metal Olarak Kaliteli Hizmetler sunmak için çalışmaya devam etmekteyiz. Metallerin kesilmesi, şekillendirilmesi ile ilgili uygulamalarda, en son teknolojiyi uygulayan deneyimli kadrosuyla siz müşterilerimize kalite ve iş devamlılığı ile hizmet vermeyi amaçlar. Amacımız büyüyüp gelişen bir Türkiye için birlik ve hep beraber daha iyiye ulaşmaktır. Bu idol altında siz üretici firmalara da hizmet vermekten onur duyarız. Amacımız basit veya zor, az veya çok demeden sizlerden gelecek isteklere göre uygun çözümü kısa sürede ve ekonomik anlamda yapmaktır.

 

Hizmetlerimiz

Çelik Çatı Sistemleri
 
Bahçe Kapısı Sistemleri
 
Bina Girişi Kapıları
 
Merdiven Korkulukları
 
Yangın Merdivenleri
 
Balkon Demirleri
 
Pencere Demirleri
 
Sundurma Sistemleri
 
Özel Projeler
 

Adresimiz!

Yapmış olduğumuz projeler hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Adres:

Yiğitler Mah. Otosansit Sanayi Sitesi 26. Blok No: 13 Yıldırım / BURSA


Telefon:

0.224 346 02 86, 0.532 382 12 62


E-mail:

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


 

Hakkımızda

Yağızlar Metal olarak göz alıcı çalışmalara imza atmaya devam etmekteyiz.

Email: info@yagizlarmetal.com - Website: www.yagizlarmetal.com